Конференц-зал від готельно-ресторанного комплексу «Гостинний Двір»


Оренда залу від готельно-ресторанного комплексу «Гостинний Двір»
м. Херсон, Миколаївське 4км
Місткість: від 22 до 60 чоловік
Контакти: +38(050)945-9690
Вартість: 140грн/год
Конференц-зал від готельно-ресторанного комплексу «Гостинний Двір»

Послуги конференц-залу:

panorama Non Stop
 
Для проведення офіційних зустрічей, ділових переговорів, семінарів, прес-конференцій та тренінгів, пропонує Вам скористатись послугами конференц-залу, який розташовано на другому поверсі мотеля «Non-Stop».

Блок приміщень конференц-залу містить в собі:
- Конференц-зал площею 140 кв.м (Conference Room);
- Хол, 18 кв.м.(Hall);
- Гардеробна, 5кв.м. (Kitchen);
- Гардеробна, 5кв.м. (Wardrob);
- Дві туалетні кімнати, (Restroom).

В залежності від формату заходу, можлива різна конфігурація конференц-залу. Варіанти розміщення кількості посадочних місць в залі:
- Театр (60 місць);
- Банкет (50 місць);
- Каре (36 місць);
- Кабінет (32 місця);
- Літерою «О» (32 місця);
- Квадрат (32 місця);
- Літерою «Т» (28 місць);
- Клас (28 місць);
- Літерою «П» (22 місця).

У вашому розпорядженні 20 столів і 60 стільців. У вашій заявці ви можете вказати потрібно Вам конфігурацію. Конференц – зал обладнаний сучасною технікою (мультимедійна дошка, широкий екран для показу інформації з ноутбука, Wi-Fi точка) і повним переліком інвентаря та канцелярських приборів для проведення конференції та тренінгів на самому високому рівні.До ваших послуг також ресторан «Voyage», за допомогою якого, Ви можете організувати каву-брейк для учасників заходу. У Вашому повному розпорядженні кухня, обладнання, де ви можете замовити смачну каву, різноманітні закуски, охолодити напої, чи розігріти їжу.

На одному поверсі з залою розташовано номери категорії «комфорт», «люкс» та «полу люкс», для розміщення в яких вам буде запропоновано знижку від 7 до 25%. Окрім того, для гостей ресторанно-гостинного комплексу - безкоштовно надаються послуги використання нашого обладнання ( ПК с підключенням до Інтернету, факс та ксерокс).Інформація про ресторанно-гостинний комплекс:

 

Готельно-ресторанний комплексу «Гостинний Двір» привітно зустрічає кожного гостя. Комплекс пропонує смачну європейську кухню, як вдома, та високоякісне обслуговування для різноманітного проведення відпочинку на будь-який смак. Гармонійне поєднання комфорту та стилю стане прекрасним місцем для Вашого відпочинку у нашому комплексі, як під час короткострокової ділової подорожі, так і довгострокового відпочинку.

Готельний комплекс містить в собі готель «Non-stop» та кемпінгове містечко «Гостинний Двір»

У готелі на Вас чекають двомісні номери та номер «Люкс», які здатні задовольнити самих вимогливих клієнтів. Кожен номер обладнано супутниковим телебаченням, телефоном, міні-баром, системою індивідуального кондиціонування, автономною системою опалення та водопостачання. Всі номери передбачають ванні кімнати з повною комплектацією.Готельно-ресторанний комплексу «Гостинний Двір» також містить кемпінгове містечко із 14 номерів у дерев’яних котеджах , які відрізняються один від одного індивідуальним дизайном і класом комфортабельності (комфорт, люкс, напів-люкс). До послуг гостей – міні-бар, каміни, джакузі, DVD – центр у кожному номері, в залежності від категорії.

Також комплекс обов’язково подбає про ваше авто, запропонувавши вам безкоштовну стоянку з охороною. У час коли ви вирішуєте свої справи в місті, вашому авто можуть запропонувати послуги станції сервісного обслуговування, миття, комплексної діагностики, а також ремонт позачергово.

Щиро вітаємо Вас у нашому комплексі компанії «Bebko-Group»


Додати конференц-зал

Хочете, щоб інформація про Ваш конференц-залі була на цьому сайті?
Вам сюди →