Оренда конференц-залів від SHABSHAI SPA RETREAT CENTER

Оренда конференц-залів від SHABSHAI SPA RETREAT CENTER
Адреса: м. Київ, вул. Нагірна, 15
Місткість: від 5 до 50 осіб
Контакти: +38(098)764-83-65, +38(068)438-13-35
Вартість: від 130 грн/година
Конференц-зал від студії «Шабшай»

SHABSHAI SPA RETREAT CENTER

SHABSHAI SPA RETREAT CENTER – це сучасний креативний Івент-Центр, створений, щоб об'єднати в одному просторі ділових та творчих людей, а також соціально орієнтовані бізнеси, тренерів та спікерів різних сфер.

Центр створений для тих, кого цікавить освіта та розвиток, культурна та ділова співпраця на місцевому та міжнародному ринку.

Спеціально обладнаний простір локації SHABSHAI SPA ідеально підходить для організації заходів до 50 осіб. Тут цікаво та зручно проводити семінари, майстер-класи, інтерактивні зустрічі, конференції, освітні та мистецькі виставки, весільні та корпоративні вечірки.

Івент-майданчик розташований на першому поверсі, де представлені ТРИ ВЕЛИКІ ЗАЛИ — Суфійський зал VQ, Дзен зал IQ, Театральний EQ з індивідуальним авторським дизайном.

ЗАЛ SPA RELAX, КАБІНЕТ КОУЧА та ЛАУНЖ КАФЕ для проведення заходів різного формату: камерних, урочистих, ділових та розважальних заходів, дитячих свят та бізнес-зустріч.

Технічні характеристики залів:

  • Банкетний зал EQ (Театральний) – 75 кв. м, кількість: 50 осіб
  • Конференц-зал-IQ (Дзен) – 55 кв. м, кількість: 35 осіб
  • Конференц-зал – VQ (Суфійський) – 55 кв. м, кількість: 35 осіб
  • Масажний зал SPA-Relax – 12 кв. м, кількість: 5 осіб
  • Кабінет коуча – 8 кв. м, кількість: 4 особи
  • Лаунж-кафе - 21кв.м, кількість: 20 осіб

Уточнити умови, ціни та забронювати зали чи зал переговорів для проведення заходів ви можете, зв'язавшись із нами за вказаними контактними даними.

Ми готові відповісти на питання, що Вас цікавлять, і підготувати індивідуальну комерційну пропозицію саме для Вашої компанії!

Дійсний індивідуальний підхід та гнучка система знижок.

Банкетний зал EQ (Театральний)

Світла та простора зала з мармуровою підлогою. Інтер'єр зали одночасно вишуканий і водночас суворий, підійде як для проведення бенкетів, весілля, фуршету та корпоративних вечірок, а також для тренінгів, семінарів, майстер-класів, презентацій, театральних виступів. Покриття підлоги – якісний кахель. Можливість проведення онлайн-трансляцій у прямому ефірі. Окремий вхід із терасою, яка використовується для проведення кава-брейків та реєстрацій відвідувачів.

Оренда додаткового обладнання: аудіо-акустична система, мультимедійний проектор, екран, плазмова панель, фліпчарт.

Конференц-зал IQ (Дзен)

Зал виконаний у японському стилі «Дзен» та призначений для проведення йоги та медитацій, а також заходів бізнес-формату. Приміщення у східному стилі допомагає людині розслабитися та відновити сили, формуючи настрій «дзен» – відчуття внутрішньої свободи та гармонійного єднання з природою. Покриття зали – ламінат. Можливість проведення кафе-брейків у лаунж-зоні.

Оренда додаткового обладнання: аудіо акустична система, плазмова панель, фліпчарт.

Конференц-зал VQ (Суфійський)

Зал з панорамними вікнами від підлоги до стелі, світлими стінами, оформленими оніксом та дзеркалами. Покриття підлоги – ламінат. Прекрасно підійде під проведення тренінгів, театральних виступів, семінарів чи нарад, презентацій, будь-яких занять із дітьми, танців та фітнесу. Наявність роздільних чоловічих та жіночих душових та вбиралень. Можливість проведення кафе-брейків у лаунж-зоні.

Оренда додаткового обладнання: аудіо акустична система, плазмова панель, фліпчарт.

Кабінет коуча

Світлий затишний кабінет чудово підійде для консультацій, сімейного прийому. Може бути використаний для ділових зустрічей та переговорів. У кабінеті два м'які зручні дивани та робочий стіл.

Оренда додаткового обладнання: плазмова панель, фліпчарт.

Зона відпочинку в лаунж-кафе

Місткість – до 20 осіб.

Приміщення лаунж-кафе розташоване на 1-му поверсі.

Світле затишне кафе у креативному стилі "HI-TECH" для комфортного проведення кав'ярень та кафе-брейків між перервами на заходах. Також відмінний варіант для проведення індивідуальних консультацій та особистих зустрічей.

Оренда додаткового обладнання: аудіо акустична система, плазмова панель, фліпчарт

Зал SPA-RELAX:

Масажний кабінет

  • Місткість – 5 осіб
  • Оренда залу для проведення: індивідуальних консультацій, послуг масажу, занять з ВУМбілдінг та ВУМфіт

Понад 20 видів масажів. Послуги СПА комплексних процедур
banner acesДодати конференц-зал

Бажаєте щоб інформація про Ваш конференц-зал була на цьому сайті?
Вам сюди →