Конференц-зал от Bel étage


Оренда конференц-залу Bel etage
м. Київ, вул. Руставелі, 16а
Місткість: 800-1000 осіб
Площа: до 1500 кв.м.
Контакти: +38 067 171 1616
Задати питання по оренді →  

Клуб Bel étage / Café L'étage
Київ, вул Шота Руставелі 16а

Оренда Зала

Bel étage /Café L'étage – унікальний для Києва чотирьохповерховий комплекс, загальною площею 1500 м.кв, розташований в центрі міста на вулиці Шота Руставелі 16.

Зала для конференцій, івентів, концертів Bel étage займає два рівні (третій та четвертий поверх комплексу), й розрахована на 800-1000 людей. У Bel étage встановлено звукове обладнання L- Acoustic, світлове обладнання, облаштовано професійні гримерні кімнати, вентиляційна система, що здатна втримати прохолоду й під час аншлагового івенту, гардероб для гостей. На другому рівні клубу є кімната для паління.

Літні концерти  проходять на даху комплексу Cafe L’etage/Bel etage, в новому  просторі,  який відкрився цього літа. Концертний майданчик під відкритим небом, з якого відкривається  ідеально мрійливий вид на центр Києва. Новий майданчик  на Даху надає  відчуття розрізаного на дві частини простору - коли внизу струмує й  хвилюється місто, а на висоті  всього шостого  поверху -  інший світ, де  панують музика й небо.

Café L'étage займає других поверх комплексу й приймає від 150 до 350 гостей. Кухня ресторану космополітична, Шеф кухар Олег Панько поєднує ідеї різних країн світу у своєму авторському баченні.

Інтер’єр L'étage був розроблений двома дизайнерськими студіями - Лофт Buro і Kleydesign. Головна особливість його - це деталі, які створюють особливу атмосферу та надають затишок: незвичайної форми дзеркала, різнокольорові звірі на стінах, скляні перегородки, що були взяті з промислового заводу, великі дерев'яні столи в зоні бару, які можуть послужити ідеальним тлом для food-фото та яскраві лампи, що висвітлюють простір. Атмофера L'étage налаштовує на кількогодинні бесіди за пляшкою вина та просту й одночасно вишукану вечерею. Проте й під час бізнес-ланчу в ресторані чимало гостей.

Кухня. Ми не розкидуємося штампами, коли пишемо “унікальний комплекс ”. Bel étage не тільки поєднує концертну залу й великий сучасний ресторан, його кухня може забезпечити кейтеринг для тисячі дуже вимогливих гостей – а такі масштаби потребують не тільки команди крутих кухарів, а й великої площі тієї самої кухні, й відповідного технологічного обладнання. Тому коли ми говоримо, що комплекс Bel étage /Café L'étage - унікальний, це просто факти.


Ми щодня намагаємося стати краще, навчатися, рости. Працювати для вас.

Унікальні переваги комплексу

 • Тисячна зала в центрі міста
 • Ідеальна система кондиціювання
 • Можливість забезпечити власним кейтерингом до 1000 гостей
 • 300 стільців дають змогу провести подію будь-якого формату
 • звукове обладнання L- Acoustic – накраще в Києві
 • професійні гримерні кімнати
 • гардероб
 • профсійна команда

Унікальні переваги ресторану

 • вишуканий дизайн
 • розташування в центрі міста
 • авторські коктейлі
 • вечірки щовікенду
 • оновлення меню щосезона
 • обідня пропозиція вигідна 120-140 грн
 • сервіс

Bel étage - дворівневий майданчик для конферецній, івентів, концертів, розташований в самому серці Києва. Багатофункціональниймайданчик, оснащений найсучаснішим обладнанням, легко трансформує простір в масштабну площу для проведення івенту будь-якої складності - тренінгів, концертів, перформансів і театральних шоу або камерну обстановку для організації приватних і корпоративних свят. Приміщення розраховано на комфортне розміщення 1000 гостей. На першому поверсі розташовані 2 барні стійки і простора фан-зона / танцпол, тоді як другий поверх можна сміливо назвати VIP-зоною з посадочними місцями і індивідуальним обслуговуванням офіціантами ресторану.

Премиум реклама
Залы в отеле "Верховина"
5 залов + 4 комнаты переговоров
(от 40 до 150 человек)

СКИДКА 50%
на аренду конференц зала № 1, №2

550 ГРН/ДЕНЬ
Стоимость зала с учетом скидки

г. Киев, Петропавловская Борщаговка
verhovina.ua


Конференц-зал в БЦ "Инком"
Всё, что необходимо для конференции, семинара!
6500 грн
за аренду зала на целый день

до 300 человек
для проведения мероприятий
5 мин.
от ст. м. Шулявская
узнать больше →Добавить конференц зал

Хотите, чтобы информация о Вашем конференц-зале была на этом сайте? Вам сюда →